2023 рік добігає кінця.

Цей рік був важкий для всієї країни. І для нашої організації також. Тим не менш ми активно працювали.

Серед головних здобутків:

???? Співпраця з італійським фондом LAV для підвищення нашої кваліфікації, обміну досвідом та організації додаткових фінансово-технічних можливостей для нашого Ведмежого притулку Біла скеля. Відвідали реабілітаційний центр LAV та навчилися новому.

???? Співпраця з Лео Бернет Україна, завдяки яким ми отримали новий брендбук Фонду та Притулку.

???? Співпраця з американським Міжнародним фондом захисту тварин (IFAW), завдяки якому ми будуємо в нашому Притулку додаткові павільйони для ведмедів та клітки для транспортування ведмедів, а ще реалізували переклад українською мовою за фінансової підтримки IFAW монографії «Стандарти реабілітації диких тварин», яку вже скоро буде поширено серед колег-реабілітаційних центрів.

???? Співпраця з командою playduck, які невтомно підтримують нас.

???? Виступили співорганізаторами Конференції «Порятунок і реабілітація диких тварин в Україні» у «Ведмежому притулку – Домажир», учасниками якої було підписано важливу резолюцію.

???? Працювали з медіа, давали інтерв’ю, розвивали наш сайт та активно вели сторінки в соціальних мережах та на YouTube заради поширення меседжів гуманності щодо диких тварин і розвитку сфери реабілітації.

???? А ще видавництво Віхола видало книгу учасниці нашого фонду Марини Шквирі «Хижі хроніки: Як полюють, кохають та ворогують ведмеді, леви і вовки» про хижих тварин.

???? Провели більше трьох сотень просвітницьких екскурсій для відвідувачів Білої скелі.

???? Прийняли на перетримку врятовану вовчицю Дору і здійснюємо її реабілітацію до відправки в Європу.

???? Провели три ветеринарних огляди, в тому числі хірургію та стоматологічне лікування. А ще отримали власне рентген обладнання завдяки TierarztpraxisSaLu та Examion Gmbh.

Проект триває. Ми будемо допомагати тваринам попри все. Дякуємо всім, хто підтримує нас і підтримує Україну.

Зустрінемось в 2024!