Наша місія

Ми прагнемо зберегти біорізноманіття на нашій планеті. I впевненi, що це можливо, якщо ми всi навчимось поважати і цінувати кожне життя.

Ми хочемо, щоб у диких тварин, які опинились в умовах неволі, з’явився шанс залишатися тими, ким їх створила природа і жити в таких умовах, які відповідають їхнім біологічним потребам.

В Україні багато диких тварин живуть в звіринцях при ресторанах, тісних клітках на приватних подвір’ях чи мандрівних цирках. Ми даємо таким тваринам дім. Наш перший притулок – дім для ведмедів.

Приєднуйтесь до нашої місії. Ми раді вашій участі в наших екологічних ініціативах, в підтримці притулків та розбудові нових, в допомозі тваринам, що її потребують.

Нашi проекти

Притулок для ведмедів «Біла Скеля»

Притулок для ведмедів «Біла Скеля»

Тут поблизу м Житомир створено оазу дикої природи, де ведмеді, врятовані з жорстоких умов, проходять реабілітацію і вчаться бути ведмедями.

Притулок для вовків

Притулок для вовків

Наразі на стадії розбудови.

Притулок для великих кішок

Притулок для великих кішок

Наразі на стадії розбудови

Новини

Новини притулків та соціальних ініціатив

Новини 2019

2019 рік був вдалим. До нас приїхала нова жителька Чада. Ми були співорганізаторами першого круглого столу з реабілітації диких тварин. Зараз ведмеді готуються до сну. Залишаймося на зв язку!

В нас зима!

Ведмеді сплять. Лише Любочка часто прокидається і бавиться снігом. Зараз нам особливо важлива ваша допомога. Адже відвідувачів мало. А з весни чекаємо вас у гості! .

Ми започаткували програму опікунства

#Bearsfriendsclub #Клубдрузівведмедів Ви можете стати частиною ведмежої родини і опікуном Михасику. Ви робите щомісячні внески комфортної для вас суми, а ми надсилаємо вам щомісячні сертифікати подяки зі звітом про життя ведмедика. Приєднуйтесь!

Контакти

Адреси притулкiв

Ведмежий притулок Бiла Скеля: GPS координати: N50.320617, E28.410333. Житомирська обл., Україна

Зв'яжiться з нами

email: savewildfund@gmail.com

Напишiть нам