Стандарти реабілітації диких тварин — Дніпро: Середняк Т. К., 2023. — 464 с.
Є перекладом на українську мову оригінального видання:
Miller, E. A., and J. Schlieps, editors. 2021. Standards for Wildlife Rehabilitation. National Wildlife Rehabilitators Association: Bloomington, MN. 419 pages.

«Стандарти реабілітації диких тварин» (далі – Книга) розроблені Національною асоціацією реабілітологів диких тварин (NWRA) та Міжнародною радою з реабілітації диких тварин (IWRC) на основі досвіду реабілітаційних центрів США та Канади, але принципові підходи до порятунку диких тварин будуть актуальні і в Україні, незважаючи на відмінності законодавчого поля та екологічні і економічні реалії.

Міжнародний фонд захисту тварин (IFAW) в рамках проекту «Порятунок тварин в Україні» запропонував зробити «Стандарти реабілітації диких тварин» доступними українській аудиторії. IFAW та «Збережи дикість» реалізували переклад українською мовою за фінансової підтримки IFAW.

Ми сподіваємося, що цей матеріал стане відправною точкою для формування аналогічних стандартів для України, сприятиме поширенню кращих практик і допоможе людям, які безпосередньо працюють над порятунком, реабілітацією та поверненням постраждалих диких тварин у природу, справді забезпечувати тваринам життя, гідне аби його прожити.


ЯКЩО ВИ РЕАБІЛІТУЄТЕ ДИКИХ ТВАРИН, ВИ МОЖЕТЕ НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ, ЩОБ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ КНИГУ

* Поля, позначені червоними зірочками обов’язкові для заповнення

1) Переклад Книги українською мовою опубліковано в Україні організацією International Fund for Animal Welfare з дозволу National Wildlife Rehabilitators Association та International Wildlife Rehabilitation Council із застереженням їх авторських прав. Розповсюдження Книги БО «МБФ «Збережи дикість» відбувається з дозволу власників авторських прав на основі відповідного Договору.
2) Під «безкоштовним отриманням Книги» слід розуміти її отримання в якості пожертви особам та/або організаціям, які здійснюють реабілітацію диких тварин. Подаючи Заявку на отримання Книги, ви погоджуєтесь з умовами використання пожертви.
3) Міжнародний фонд захисту тварин (IFAW) та БО «МБФ «Збережи дикість» залишають за собою право відмовити заявнику в отриманні пожертви без пояснення причин відмови.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
ДАНІ ЗАЯВНИКА
Якщо ви фізична особа, вкажіть “Фізична особа”
Ваша електронна пошта
Умови використання пожертви