Книга “У пошуках зимового сну” — це екологічний проект, який допоможе виховати покоління українців, здатних змінити світ. Придбавши книжечку, ви допомагаєте ведмедикам, які мешкають у Ведмежому притулку “Біла скеля”.

Також у кожній книзі ховається сюрприз — насіння ялинки. Допитливий читач зможе не тільки зрозуміти свою відповідальність перед навколишнім світом, а й спробує власноруч виростити справжнє дерево.

Про що ця надзвичайна книга? Квіточка — маленька бура ведмедичка. Вона впевнена, що світ влаштований заради затишку і щастя тварин. Але настала зима, і спокійне життя мешканців «Реабілітаційного центру для бурих ведмедів» наповнилося тривогою — хтось вкрав у ведмедиків сон. Квіточка вирішила відшукати його і з’ясувати, хто ж злодій. Тож тепер на маленьку ведмедичку чекає довга мандрівка, несподівані зустрічі та багато відкриттів. Рушайте разом із нею — і дізнавайтеся, куди ж подівся зимовий сон ведмедиків та як його повернути!

Авторка – Руменко Тетяна. Ілюстраторка − Тетяна Яцура. 32 сторінки. Вік − від 5 років.

Разом з вами ми зробимо наш світ зеленішим і добрішим!

Придбати книжечку ви можете на офіціальних сторінках видавництва «Мушля» у фейсбуці, та в інстаграмі. Ціна книги − 170 грн.