Наша місія

Ми прагнемо зберегти біорізноманіття на нашій планеті. I впевненi, що це можливо, якщо ми всi навчимось поважати і цінувати кожне життя.

Ми хочемо, щоб у диких тварин, які опинились в умовах неволі, з’явився шанс залишатися тими, ким їх створила природа і жити в таких умовах, які відповідають їхнім біологічним потребам.

В Україні багато диких тварин живуть в звіринцях при ресторанах, тісних клітках на приватних подвір’ях чи мандрівних цирках. Ми даємо таким тваринам дім. Наш перший притулок – дім для ведмедів.

Приєднуйтесь до нашої місії. Ми раді вашій участі в наших екологічних ініціативах, в підтримці притулків та розбудові нових, в допомозі тваринам, що її потребують.

Новини притулків та соціальних ініціатив

News of shelters and social initiatives

Новини 2019

2019 рік був вдалим. До нас приїхала нова жителька Чада. Ми були співорганізаторами першого круглого столу з реабілітації диких тварин. Зараз ведмеді готуються до сну. Залишаймося на зв язку!

В нас зима!

Ведмеді сплять. Лише Любочка часто прокидається і бавиться снігом. Зараз нам особливо важлива ваша допомога. Адже відвідувачів мало. А з весни чекаємо вас у гості! .

Ми започаткували програму опікунства

#Bearsfriendsclub #Клубдрузівведмедів Ви можете стати частиною ведмежої родини і опікуном Михасику. Ви робите щомісячні внески комфортної для вас суми, а ми надсилаємо вам щомісячні сертифікати подяки зі звітом про життя ведмедика. Приєднуйтесь!

Контакти

OUR CONTACTS

Адреси притулкiв

Shelters

Ведмежий притулок Бiла Скеля:

GPS координати: N50.320617, E28.410333

Адреса для кореспонденціЇ: вул. Європейська, 104, с. Березівка, Житомирська обл., Україна, 12411с. Березівка, Житомирська обл., Україна

Ми на Картах Google

Bear Shelter "White Rock":

GPS: N50.320617, E28.410333

Mail address: vul. Yevpropeys'ka, 104, selo Berezivka, Zhytomyrs'ka oblast', Ukraine, 12411

Shelter on Google Maps

Напишiть нам