Притулки для диких тварин

Притулок для ведмедів «Біла Скеля»

Тут поблизу м Житомир створено оазу дикої природи, де ведмеді, врятовані з жорстоких умов, проходять реабілітацію і вчаться бути ведмедями.

До притулку можна завітати на екскурсію для дорослих та дітей. Також пропонуємо активності для сімейного відпочинку та тім-білдінгу, свята, акції та екскурсії для відвідувачів з особливими потребами, екскурсії по навколишніх цікавинках з відвідуванням Притулку, особливі пропозиції для фотографів- анімалістів.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї для співпраці та партнерства!

Як допомогти притулку? 

Приїхати на екскурсію, на каву з ведмедями чи купити один із наших тематичних якісних сувенірів – в притулку або онлайн-магазині. Ви можете просто зробити пожертву чи “всиновити” ведмедика та регулярно підтримувати притулок.

Притулки, що заплановані до відкриття:

  • Притулок для вовків (розбудова)
  • Притулок для великих кішок (розбудова)

 

Соціальні ініціативи

На наших сторінках в інтернеті ми ведемо екопросвітницьку діяльність. Ми воліємо донести до всіх якнайбільше достовірної інформації про біологію диких тварин, про їхню охорону.

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах і дізнавайтесь більше про порятунок тварин, про наукові дослідження, про цікаві факти.

Волонтерські ініціативи

У новинах ми розміщуємо інформацію про можливість приєднатись до волонтерських виїздів у притулки. Попрацюймо руками та головою заради диких тварин!

Також ми беремо участь у тематичних конференціях, зустрічах, співпрацюємо з іншими зоозахисними організаціями.

 

Польова робота та екскурсії в зону відчуження

Save Wild пропонує відчути справжню дикість. В двох годинах їзди від Києва в Чорнобильській зоні відчуження ми здійснимо незвичайну подорож. Це не просто тур з екскурсоводом, це шанс по справжньому зрозуміти, почути і побачити.

На відміну від туристичних компаній, наші гіди НЕ екскурсоводи, а реальні професіонали, які вже багато років вивчають зону. Тому жодне питання не залишиться без відповіді.

Відправити заявку на екскурсію