Наша місія

Ми прагнемо зберегти біорізноманіття на нашій планеті. I впевненi, що це можливо, якщо ми всi навчимось поважати і цінувати кожне життя.

Ми хочемо, щоб у диких тварин, які опинились в умовах неволі, з’явився шанс залишатися тими, ким їх створила природа і жити в таких умовах, які відповідають їхнім біологічним потребам.

В Україні багато диких тварин живуть в звіринцях при ресторанах, тісних клітках на приватних подвір’ях чи мандрівних цирках. Ми даємо таким тваринам дім. Наш перший притулок – дім для ведмедів.

Приєднуйтесь до нашої місії. Ми раді вашій участі в наших екологічних ініціативах, в підтримці притулків та розбудові нових, в допомозі тваринам, що її потребують.

Нашi проекти

Притулок для ведмедів «Біла Скеля»

Притулок для ведмедів «Біла Скеля»

Тут поблизу м Житомир створено оазу дикої природи, де ведмеді, врятовані з жорстоких умов, проходять реабілітацію і вчаться бути ведмедями.

Притулок для вовків

Притулок для вовків

Наразі на стадії розбудови.

Притулок для великих кішок

Притулок для великих кішок

Наразі на стадії розбудови

Новини

Новини притулків та соціальних ініціатив

News of 2019

This year was good! Chada – our new resident was rescued. And we co organised first workshop for rehabilitation of wildlife. Winter is coming but let stay connected!

We have winter!

The bears are sleeping. Only Lyubochka often wakes up and plays with snow. Now your help is especially important to us. There are very few visitors now. And from spring you are very welcome!

We started guardianship program

#Bearsfriendsclub #Клубдрузівведмедів You can become part of the bear family and a guardian of Michasik. You make monthly installments of money amount comfortable for you, and we send you a monthly certificate of gratitude with Read more…

Контакти

Адреси притулкiв

Ведмежий притулок Бiла Скеля: GPS координати: N50.320617, E28.410333. Житомирська обл., Україна

Зв'яжiться з нами

email: savewildfund[at]gmail.com [at] = @

https://www.facebook.com/SaveWildFund/